Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami MODEX działa na krajowym rynku nieruchomości od 2004 roku. Niezależnie od pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wynajmu lokali i mieszkań zapewniamy doradztwo z zakresu regulacji stanu prawnego, prawa cywilnego i rodzinnego, budowlanego oraz podatkowego wykonywane przez uprawnionych specjalistów z dziedziny prawa i ekonomii. Naszym Klientom proponujemy zawsze najkorzystniejsze rozwiązania przy uwzględnieniu dynamicznych zmian w przepisach prawnych oraz podatkowych dzięki będącym do ich dyspozycji prawników i ekonomistów, którzy dbają o bezpieczeństwo i sprawność obrotu. Numer licencji zawodowych pośredników w obrocie nieruchomościami: 4699.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Zapewniamy obsługę w języku angielskim. Proponujemy ponadto szeroką gamę ofert kredytów bankowych. Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami MODEX działa nai krajowym rynku nieruchomości od 2004 roku. Niezależnie od pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wynajmu lokali i mieszkań zapewniamy doradztwo z zakresu regulacji stanu prawnego, prawa cywilnego i rodzinnego, budowlanego oraz podatkowego wykonywane przez uprawnionych specjalistów z dziedziny prawa i ekonomii.

Naszym Klientom proponujemy zawsze najkorzystniejsze rozwiązania przy uwzględnieniu dynamicznych zmian w przepisach prawnych oraz podatkowych dzięki będącym do ich dyspozycji prawników i ekonomistów, którzy dbają o bezpieczeństwo i sprawność obrotu. Numer licencji zawodowych pośredników w obrocie nieruchomościami: 4699. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Zapewniamy obsługę w języku angielskim. Proponujemy ponadto szeroką gamę ofert kredytów bankowych.